Автоматизація бізнесу

Рішення BAS для автоматизації бізнесу

Наша компанія є членом “Спілки автоматизаторів бізнесу” (САБ) і ми раді пропонувати нашим клієнтам програмні рішення для автоматизації бізнесу на основі продуктів BAS Soft:

  • Продукти для корпоративного ринку;
  • Рішення для масового ринку, малого і середнього бізнесу – Бухгалтерія, Роздрібна торгівля, Управління підприємством, Управління торгівлею;
  • Галузеві рішення – для медичних закладів, агросектору, ОСББ та керуючих компаній, громадське харчування, СТО та ін.

Інвормаційно-технологічний супровід

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) – це комплексна підтримка, яку надають члени Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ) користувачам програм для автоматизації бізнесу.

Підтримка користувачів програм для автоматизації бізнесу здійснюється за договором ІТС.

Укладаючи договір ІТС, користувачі програм автоматизації бізнесу отримують: легальні оновлення; професійну Інформаційну систему ІТС; сервісні та консультаційні послуги.

Без діючого договору ІТС право користування програмою не втрачається, програма працюватиме у повному обсязі, але користувач має право встановлювати лише ті оновлення, які були отримані до моменту закінчення дії договору ІТС. При цьому користувач зберігає право самостійної зміни коду програми.

Об’єм сервісів та послуг, які отримує користувач, а також перелік доступних матеріалів Інформаційної системи ІТС залежить від виду договору ІТС.